Erik Jerken olja på duk

Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk
Erik Jerken olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben "Julafton 1944", signerad Jerken, olja på duk, ca 57x72 cm

879110

2021-02-17