Alvar Aalto pall modell 60

Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

200 EUR

ALVAR AALTO, PALL, modell 60, O.Y. Huonekalu- ja Rakennustyötehdas A.B. 1940-tal, L-ben, betsad och lackad björk, höjd ca 44 cm.

Slitage

879129

2021-02-21