Klubbat för:
820 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, PALL, modell 60, O.Y. Huonekalu- ja Rakennustyötehdas A.B. 1940-tal, L-ben, betsad och lackad björk, höjd ca 44 cm.
Slitage
879129
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här