Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LOCKURNA, med hänklar, 1900-tal, Giuseppe Piccone, Albisola, Italien, glaserad keramik, märkt i botten, höjd ca 55 cm
Naggar, hänkel med lagning
879141
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här