Lockurna Giuseppe Piccone

Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone
Lockurna Giuseppe Piccone

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOCKURNA, med hänklar, 1900-tal, Giuseppe Piccone, Albisola, Italien, glaserad keramik, märkt i botten, höjd ca 55 cm

Naggar, hänkel med lagning

879141

2021-02-23