Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, fasettslipat glas, höjd ca 170 cm

Senare förgyllning, sprickor, färgbortfall

879159

2021-02-20