Golvlampa NAFA

Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, ledad arm, etikettmärkt NAFA, höjd ca 124 cm

Brukslitage

879174

2021-02-18