Klädhängare nyrenässans

Klädhängare nyrenässans
Klädhängare nyrenässans
Klädhängare nyrenässans
Klädhängare nyrenässans
Klädhängare nyrenässans
Klädhängare nyrenässans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, svaravde delar, med infällt spegelglas, höjd ca 56, 93x22 cm

Senare bemålning, foliering m skador

879177

2021-02-18