Oljemålning Gunnar Wallentin

Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Kustmotiv, signerad Gunnar Wallentin, otydlig datering, 66?, olja på duk, ca 31x65 cm

879213

2021-02-23