Akvarell Erik Hast

Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ERIK HAST (1872-1947): "Petrea, Rå 1926", signerad E. Hast, H.B.G, akvarell, ca 38x49 cm

Zustandsbeschreibung

879216

2021-02-23