Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK HAST (1872-1947): "Petrea, Rå 1926", signerad E. Hast, H.B.G, akvarell, ca 38x49 cm
Zustandsbeschreibung
879216
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner