Akvarell Erik Hast

Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast
Akvarell Erik Hast

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERIK HAST (1872-1947): "Erna, Råå 1925", signerad E. Hast, H.B.G, akvarell, ca 38x49 cm

Kuntoraportti

Mindre fläckar

879219

Päivämäärä:

2021-02-23