Akvarell Erik Hast
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERIK HAST (1872-1947): "Erna, Råå 1925", signerad E. Hast, H.B.G, akvarell, ca 38x49 cm
Kuntoraportti
Mindre fläckar
879219
Päivämäärä:
2021-02-23