Hans Wegner AT-10 soffbord
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS J. WEGNER, "AT-10", soffbord, för Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50, 130x50 cm
Slitage och ytskador, smärre skador på rotting
879228
2021-02-24