Hans Wegner AT-10 soffbord

Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord
Hans Wegner AT-10 soffbord

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J. WEGNER, "AT-10", soffbord, för Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50, 130x50 cm

Slitage och ytskador, smärre skador på rotting

879228

2021-02-24