Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BAROMETER, omkring år 1800, georgiansk, London, fodral fanerat i mahogny, intarsia i form av blommor och snäckor, längd ca 97 cm
Slitage, kvicksilver på baksida saknas
879230
2021-02-23