Lockurna Kina

Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, dekor av prunus i underglasyrblått, botten med Kangxis fyra karaktärers märke, höjd ca 27 cm

Obet. glasyrnagg

879232

2021-02-21