Skulptur i sten

Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten
Skulptur i sten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, Asien 1900-tal, grön sten, föreställande drakfigurer, längd 26, höjd ca 16 cm

Mindre lagning, bruksslitage, smånagg

879235

2021-02-19