Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Frukstilleben, signerad, daterad a tergo, olja på duk, ca 40x40 m, oramad

879236

2021-02-18