Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, 1800-tal, med hänklar, polykrom dekor, höjd inkl. lampmontering och sockel ca 32 cm

Borrad för el, mindre retusch/ifyllt nagg

879246

2021-02-21