Saltkar porfyr

Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, porfyr, 1800-tal, cylinderformad fasettslipad utsida, diameter 6,2, höjd ca 2,8 cm

Nagg

879248

2021-02-19