Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-talets början, globulär form, polykrom dekor, kalligrafi, botten med sigillmärke "Tongzhi Nian Zhi", höjd ca 22 cm
Locket ej tillhörande, nagg
879259
2021-02-21