Olof Hermelin olja Borgvik herrgård Värmland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vårgrönska vid Borgvik herrgård i Värmland, signerad O Hermelin, olja på duk, 41 x 71 cm

879279

2021-02-28