Ring skål av Kaj Franck

Ring skål av Kaj Franck
Ring skål av Kaj Franck
Ring skål av Kaj Franck
Ring skål av Kaj Franck
Ring skål av Kaj Franck
Ring skål av Kaj Franck

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

1 500 EUR

KAJ FRANCK, ringskål, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, flerfärgat glas, diameter 18,5 cm,
höjd 15,5 cm

879285

2021-02-21