Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JIM DINE (född 1935): ur "Ten Winter Tools", signerad och daterad 1973, 40/100, litografi, bildmått ca 22x20 cm
879287
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här