Skafthålsyxor

Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor
Skafthålsyxor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKAFTHÅLSYXOR, 2 st, 2300-1800 f.Kr., sten, L: 14, B: 6 cm resp. L: 13, B: 7 cm

Slitage, nagg

879295

2021-02-18