Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SAMLING STENYXOR MM, 14 dlr, bl a tunnackiga flintyxor, flintmejsel, kärnyxor/skivyxor, dolk, tjocknackig yxa mm
Bruksslitage, nagg, skador
879297
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här