Kaffeservis Rosenthal

Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal
Kaffeservis Rosenthal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, porslin, 73 dlr, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 fat till kappekoppar, 7 thekoppar med fat, 5 fat till thekoppar, 14 assietter, 18 små fat, 1 sockerskål med lock, 2 gräddsnipor, 1 udda lock, 1 kaffekanna med lock, medföljer en spräckt kopp

Bruksslitage nagg kan förekomma

879301

2021-02-23