Blankvapen

Blankvapen
Blankvapen
Blankvapen
Blankvapen
Blankvapen
Blankvapen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLANKVAPEN, 6 st, 1900-tal, 3 av dem märkta "Made in India", 1 märkt "Toledo", 1 av dem märkt med krönt "B" och "D" samt otydlig skrivstil på klinga, total längd 30,5-110 cm.

Bruksslitage.

879309

2021-02-26