Skåp jugend
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, beslag i smide, dörr med infällt fasettslipat glas, höjd ca 195, 100x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Löst krön, smärre slitage o märken, foliering m skador
879313
2021-02-19