Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, beslag i smide, dörr med infällt fasettslipat glas, höjd ca 195, 100x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Löst krön, smärre slitage o märken, foliering m skador

879313

2021-02-19