Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
EDWARD HALD (1883-1980): vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt underfång, signerad "Orrefors graal nr 530A Edward Hald, höjd 13 cm.
Enstaka mindre märken, repor.
879341
2021-02-27