Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Vid sybordet, signerad Gerhard Nordström, blyerts på papper, ca. 21x20 cm.
PROVENIENS
Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.
vågigt papper
879346
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här