Byrå rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i bland annat mahogny samt med intarsiadekor av valnötsrot, stenskiva, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 94x53 cm
nyckel saknas
879347
2021-02-18