Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i bland annat mahogny samt med intarsiadekor av valnötsrot, stenskiva, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 94x53 cm

nyckel saknas

879347

2021-02-18