Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, "Borgia", Ikea, 1950/60-tal, teakfanér, front med 6 lådor, skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 80, 160x42 cm
Slitage, märken, repor, fläckar
879348
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här