Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, tvådelat, vitmålat, belsag i metall samt mässing, invändigt med hyllplan, höjd ca 204, ca 116x55 cm

Åldersrelaterat slitage, nyckel finns

879373

2021-02-18