Hans Schultze-Görlitz porträtt

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

HANS SCHULTZE-GÖRLITZ (1878-1952) mansporträtt, signerad samt daterad 1923, olja på duk, 77x57 cm

oinramad

879386

2021-03-07