Axel Lilliehöök oljemålning

Axel Lilliehöök oljemålning
Axel Lilliehöök oljemålning
Axel Lilliehöök oljemålning
Axel Lilliehöök oljemålning
Axel Lilliehöök oljemålning
Axel Lilliehöök oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL LILLIEHÖÖK (1930-2015) "På spansk jord", signerad, olja på duk, ca 40x50 cm

879387

2021-02-23