Matz Borgström Orrefors

Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors
Matz Borgström Orrefors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATZ BORGSTRÖM, Orrefors, vas, glas, signerad, daterad 86, numrerad 904979?, etikettmärkt, höjd 39,5 cm

Framstår i gott skick

879391

2021-02-27