Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVURNA MED LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av blommande landskap med fåglar, märkt med fyra karaktärsmärke i botten, höjd 66 cm.
Lättare bruksslitage.
879395
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här