Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN, delar till tågset, spår, vagnar, hus, bro, lok mm, bl a , Lok SE800
Skador, slitage
879402
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här