Klubbat för:
850 SEK
800 SEK
GOLVURNA MED LOCK, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor av palatsscener samt fåglar och växter, märkt med fyra karaktärsmärke i botten, höjd 50 cm.
Lättare bruksslitage.
879407
2021-03-01