Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RYNO FRIBERG (1920-2018): Vit grind, signerad samt daterad 1944, olja på duk, ca 73x50 cm

Kuntoraportti

879409

Päivämäärä:

2021-02-18