Ryno Friberg oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RYNO FRIBERG (1920-2018): Vit grind, signerad samt daterad 1944, olja på duk, ca 73x50 cm
Kuntoraportti
879409
Päivämäärä:
2021-02-18