Lockurna Kina

Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor av palatsscener, höjd 55 cm.

Lättare bruksslitage.

879416

2021-03-02