Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Fruktstilleben, signerad E Kjerner, olja på duk uppsatt på pannå, 25,5x34,5 cm

879418

2021-02-18