Skulptur Helge Högbom

Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom
Skulptur Helge Högbom

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELGE WALDEMAR HÖGBOM (1910-1996): Skulptur, byst, bronspatinerad konstmassa, signerad H. Högbom, höjd ca 29 cm

Mindre nagg

879429

2021-02-23