Bordslampa
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, stomme av vitlackerad samt förkromad metall, skärm av vitlackerad plåt, höjd ca 61 cm
Bruksslitage, repor, märken och färgskav, Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen
879433
2021-02-23