Kuutti Lavonen litografi

Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi
Kuutti Lavonen litografi

Klubbat för:

640 EUR

600 EUR

KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Fönstret", signerad samt daterad 2007, litografi, 19/75, 32x20 cm

879441

2021-02-22