Riitta Nelimarkka serigrafi

Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi
Riitta Nelimarkka serigrafi

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

RIITTA NELIMARKKA (född 1948) "solgnuttan och trollet", signerad samt daterad 2004, serigrafi, 2/120, 35x54 cm

879446

2021-02-22