Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
400 EUR
MATTI KUJASALO (född 1946) komposition, signerad samt daterad -76, blandteknik och olja på papper, 36,5x36,5 cm
879448
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här