Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
STOP / KULSTOP, praktpjäs, silver, Lars Fredin, Söderhamn, 1831, invändigt förgylld, höjd ca 30 cm, vikt ca 2170 g
Ingår i temaauktionen Selected silver
Smärre slitage, repor, märken
879450
2021-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här