Dryckeskanna i silver 2170 g

Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g
Dryckeskanna i silver 2170 g

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

STOP / KULSTOP, praktpjäs, silver, Lars Fredin, Söderhamn, 1831, invändigt förgylld, höjd ca 30 cm, vikt ca 2170 g

Ingår i temaauktionen Selected silver

Smärre slitage, repor, märken

879450

2021-03-12