Vitrinskåp
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talet slut, tvådelt, övre med vitrin och bakomliggande flyttbara hyllplan, krön med skuren dekor, rotfanér, höjd ca 269 samt 122x48 cm
Skåpet saknar nyckel och nedre dörren har låskolven ute, Bruks och åldersrelaterat slitage
879453
2021-02-24