Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talet slut, tvådelt, övre med vitrin och bakomliggande flyttbara hyllplan, krön med skuren dekor, rotfanér, höjd ca 269 samt 122x48 cm

Skåpet saknar nyckel och nedre dörren har låskolven ute, Bruks och åldersrelaterat slitage

879453

2021-02-24