Juhana Blomstedt blandteknik

Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik
Juhana Blomstedt blandteknik

Klubbat för:

660 EUR

Utropspris

500 EUR

JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) "Vår i luften", signerad med dedikation till Elsa samt daterad 24.4. -89, blandteknik på papper, 88x59 cm

879455

2021-02-22